D'espairsRay
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

D'espairsRay


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Dogfish Rising ~

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 7:35 pm


Shallow skin, I can paint with pain
I mark the trails on my arms with your disdain
Everyday it's the same - I love, you hate
But I guess I don't care anymore...

Dogfish Rising ~ Dogfis10

Fix my problems with the blade
While my eyes turn from blue to gray
God, the worst thing happened to me today
But I guess I don' care anymore...
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:13 pm

Mood: bored
Music: Slipknot - Everything ends
Messenger: Valy,Aki
Internet: Voliminal:Inside the nine,Endless Waltz,Drop a veil O_O

Azi a fost tare xD
Nu stiu cum se face,dar am stat la calculator toata ziua si nimeni nu mi-a spus nimic O_O
Am editat ... mult ... dar ca o desteapta ce sunt,n-am facut NICI un set z_z
Azi am iesit o singura data din casa....sa ma duc la magazin o_o' adica nu la magazin....adica si la magazin,dar m-am dus sa-mi iau popcorn si ceva dulce : Dogfish Rising ~ Imagin50
Am ascultat numai KoRn si Moi dix Mois o.O
Si am vrut sa ies afara T_T dar n-am avut cu cine .__.'
Deci vreau la scoala...acolo nu ma plictisesc asa de tare >.>
Acum postez si ma uit la astia prin lista la mine....cica ei inchid toate alea la 9:30 O_O prima data am crezut ca glumesc,dar e 8:44 si nu mai sunt respectivii pe mess o_O'
Tata asteapta sa inceapa meciul,lawl =_='
Cam atat cu azi....

edit: nu e nimic,Broken star ._.' absolut nimic O_O


Ultima editare efectuata de catre Saruki ~ in Sam Mar 28, 2009 9:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Broken Star
~Japan fan ^_^~
~Japan fan ^_^~
Broken Star


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 114
Localizare : pe aici pe undeva
Data de inscriere : 11/12/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 9:25 pm

este ceva bun de citit in nr asta din Popcorn? =D
Sus In jos
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 5:30 pm

Mood: ...full?
Music: Linkin Park - In Pieces

Aseara m-am uitat cu tata la meci si am baut bere xD era mai bun un vin,dar....
3-2 Serbia....dezamagitor,dar asta e , astia suntem o.O
Nu sunt microbista de fel,dar a fost captivant O_O lol...
Azi m-am trezit la 11 si m-am uitat la tv pana la 2...am vazut vreo 2 filme
Apoi am mancat,si m-am apucat de citit...i hate Estrella x___X' anyway....tre sa termin in seara asta cartea,sau nu ma simt bine...
Apoi m-am apucat de dat sare la mate...n-am invatat aproape nimic week-ul asta o_o' si trebuie sa invat un tabel....Gawd,deja mi-e frica de ziua de marti...ca sigur n-o sa-mi insusesc idiotenile alea =]
Acum am mancat o pizza si sunt extra full...nu mai mananc pana maine O_O" promit!!
Deci...o sa mai scriu ceva pe la mate si ma apuc iar de citit o.O
Deja nu mai am aer in casa asta x_x' cred ca ma duc de una singura sa ma plimb :|
Etto....asta a fost....
Ideala ar fi acum o plimbare....
Damn ._.'
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 5:58 pm

A venit la scoala....nu mai rezistam mult,lol OwO
...si ca de obicei,nu s-a intamplat nimic deosebit ... o.o
Prima ora am avut romana,unde m-a ascultat (profa asta are ceva cu mine...) si nu spun ca mi-a zis de nu stiu cate ori 'fetito',ceea ce urasc si nu mi-a pus nici nota...ca raspunsesem bine la tot ce ma intrebase u__u'
A urmat ora de sport,unde m-a alergat screlozata aia idioata pana mi-au iesit ochii din cap!!Deci alergare de teren 2 ture,am dat proba de 50 de m si apoi i-a lasat pe baieti sa se joace football si pe noi fetele,sa aruncam la poarta O_O deci....nu mai puteam x___x' mi-era un cald,imi venea sa dau jos tot de pe mine O___O'
Deci a fost infernal de cald.......
La fizica ne-a dus in laborator,unde am facut legendarele experimente cu lumanarea aia idioata care prin lentila ajunge pe o chestie si se vede clar sau nu....si ne-a pus sa facem nu stiu cate calcule =|
Engleza a fost ca de obicei,am stat degeaba si am mai raspuns din cand in cand...cand nu stiu ceilalti ma pune numai pe mine..............
Apoi am avut istorie,unde am raspuns si eu cate ceva,sper ca mai umfla ceva p'acolo pt asta xD
Si , ultima dar nu cea din urma,muzica....unde data trecuta ne pusese profa sa aducem cantece O.O' eu n-am avut ce sa aduc...trebuia pusa muzica pe un cd (floare la ureche) , si facut copii cu versurile,dar faceau gura daca aduceam ceva xD chiar si in engleza...
Ioana a adus o melodie de laaaa ....Big-Bang O_O" in engleza :)) anyway.....si unul a adus aia de la Smiley =)) cu am bani de dat O.O lol,n-am cantat deloc la nimic x.x
Maine sunt de servici pe scoala...so...yaaay,nu fac nici un sport,nu dau test la chimie si nu stau la 2 ore de mateeee ^___^
Acum stau degeaba,si-mi revin dupa ziua de azi x.x'
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeMar Mar 31, 2009 9:42 am

Mood: Anxious >>'''
Music: KoRn - For No One

Ce frumooooos a fost sa ma trezesc la 7 ^__________^ e din ce in ce mai superb :| de nedescris >___<""

Aseara am vrut sa ma culc la 9.Ma usturau ochii,asa ca am tras o lupta cu somnu' o.O pana la urma la 11 am inchis ochii.Ma suceam pe toate partile,asa ca am inghitit un somnifer =] asa ca mi-a ramas in gat,si m-am dus sa beau apa u_u' pe la 12 am pus iar capul jos,asa ca am inceput din nou sa ma sucesc pe toate partile posibile + ca incepusem sa transpir...am adormit pana la urma,dar cu greu x_x

Nu mai spun ca tata m-a trezit si tarziu,si eram ambulanta prin casa....el tipa la mine ca intarziem la pregatire....wth?

Acolo a fost ... ne-a aratat lucrarile , m-a enervat putin , a tipat mai putin ca data trecuta si ...si...si u_u

Azi , cum spuneam....sunt de servici pe scoala...o sa ma ppplliiiccctttiiiissseeeesssscccc!!!
Cine stie ce o sa se mai intample si azi :))
In ultima vreme numai prost mi-a mers...
But...

Anyway...exista si parti bune...nu dau test la chimie si nu ma mai plictiseste nimeni cu minimum,maximum,tabele de rezolvari ale nu stiu cui or smth o.O

Nu mai fac nici sportul....am o febra musculara ..... dar in orice caz....nu mai rau ca data trecuta :))

Acum ma plictisesc,si imi indes telefonul cu muzica

Bye,dudes >=I
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeJoi Apr 02, 2009 9:59 am

Aseara n-am avut timp sa scriu...de fapt nu m-a lasat tata sa intru =]
Am invatat valentele alea idioate la chimie...poate imi mai explica Ioana restul o.o
Deci ieri a fost o zi idioata
A fost Florian de servici pe scoala o_o' urasc sa stau singura in banca x_x
Deci...prima ora am avut mate,pregatire...n-au venit multi,vreo 7 o.o'
Am dat test la geogra....a fost chiar penal,m-am mutat cu Vera ca sa pot copia.Si am intrebat-o pe Vali la aproape toate ex (ne-a dat 20),ca restul mi le-a spus Bobiiiii.Profa nici nu-si dadea seama ca eu o intrebam pe Vali raspunsurile o_o ii spuneam: Vaaaaaaaliiii,ce e pe 5 aprilie?ziua lui CCCCCCCami? ea: aaaa?aa...a...da...de fapt nuuu,e a lu' AAAAAmanet =))
Dupa ce i-am dat lucrarea,m-am dus afara si mi-a pus absenta,but i don't caaaaaare...ii spusesem ca m-am murdarit de creion =))
Am avut si tic nervos,de 3 zile am xD''''' lol...dar nu vreau sa erzahlen despre asta...
A urmat ora de germaaaana unde era sa-mi dea un 10,dar m-am gandit aiurea de la ranile mele interioare :)) lol
La romana am predat ceva parca o.O aa...adverbul :))
Fizica...plictiseaaaaaala,biologie lectie noua si istorie...
La istorie m-am facut ca m-am murdarit cu cerneala si m-am mai plimbat putin....cica am venit nervoasa in clasa,but nu e adevarat o_o'
Dar la istorie s-au intamplat multe :))
Narcis,Narca,ma-sa,s-a machiat o_O" arata ca un gayulet....de fapt ca un emo mai degraba =]
Si-a facut ochii cu negru....vai,ce tru 8->
Anyway....in statie mi-a dat R un cap in gura O_O' he's crazyyyyyyyy
Si tipul cu KoRn mi-a spus țuțu >w< nu e chimie....il simpatizez doar
Cam atat cu ieri...
Azi dau test la chimie,prima ora am religie,e urat afara,mi-e foame,I don't care si mi-e foame....si am ghinion >_<
Nu vreau sa vina ziua mea >>'
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeJoi Apr 02, 2009 10:02 pm

Mood: Happy
Music: Dio ~Distraught Overlord~ - Dokusai <3

Azi a fost cea mai frumoasa zi din saptamana asta...
Cea mai acceptabila :))
Am luat un 10 la religie O_O am scris 5 randuri despre o chestie obijnuita si profa mi-a spus: excelent!! 10!
Am avut apoi 2 ore de romana unde am facut aplicatii cu adverbul care e plictistior -ne-a pus sa facem o duzinaaa de exercitii.Eu scriam,Zest copia dupa mine,eu scriam,el dupa mine =))- si am citit doua loturi u_u dar o stiu pe derost,e de clasa a 3a,fratee...>.<
La engleza am stat degeaba si m-am certat cu Vali care spunea ca ... nu conteaza ce spunea,imi venea sa o bat in momentul ala,jur...da' si-o fura daca mai face o data asa xD
Big suprise!la chimie nu am dat test ^____^ nici n-a pomenit pretenu` meu profu` de chimie ceva despre asta...
Asaaaaaa....si apoi am avut matematica,am stat cu Ioana ca mi-a luat Laur locul si m-am plictisiiiiit de-mi venea sa ma hâțân pe scaun....
Initial azi am fost angry....dar țuțu m-a binedispus O.O
Sa vezi ce-o sa ma enerveze people cand o sa afle cine-i țuțu z_z si ma refer la cei din clasa.....dar am mai spus-o pe undeva parca,nu e chimie....nici o atractie,doar simpatie....
Si uite ca azi a fost si cer kawaii,n-am dat test la chimie,nu m-a suparat nimeni....am aflat ca lu' Bianca aia....ii place de Ionut si Vali o oftica...ador ideea @.@ am adorat-o de la inceput,pentru ca o urasc pe Biaaaancaaa...si am motivele mele..
Am si niste poze p'aici pe undeva xD n-am mai palavragit despre poze de mult,si....s-au adunat xD

Dogfish Rising ~ Imagin51
Asta-i cea mai veche poza O_O e de saptamana trecuta..parca prea m-am bagat cu capul in saraca fata care-i neagra in cerul gurii =)) but i love her >w< and....this is my fav place O.O mereu vin aici...imi aduce aminte de 2 lucruri...sau mai multe...

Dogfish Rising ~ Imagin52
Ignorati chestiile din jurul meu oO'

Dogfish Rising ~ Imagin53
nu vi se pare putin ciudata poza asta?o.O si cand va uitati mai atenti vi se pare normala?=)) loooooool,am baut nistee...vin o.O

Dogfish Rising ~ Imagin54
daca n-ar fi asa de sus corcodusul asta,cand ar face froocte am putea sa-l devoram pe tot,dar ... anyway,traine'ar vecinii O_O

Cred c-am delirat destul...
Trebuie sa-mi bag Mind Stripper in telefon...(Dali)
Si sa ma duc la Badica o.o' chiar vreau sa-l urmaresc in seara asta xDDD cred ca a inceput deja,asa caa.....
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeDum Apr 05, 2009 7:03 pm

Mood: sad...
Music: D'espairsRay - Kaleidoscope

M-am trezit la 11:56 xD
Am cam uitat ce am facut dupa aceea z.z' parca m-am dus in pat,uit foarte des in ultima vreme >_<
Mdeah,m-am uitat la Vedete in figuri o.O"
Dupa ceva vreme m-am apucat de scriiiiis,la mate si romana....la ambele am facut variante de teza cu subiect unic u_u
M-am dus iar in pat,unde m-am uitat la cronica carcotasilor =]
Ma enerveaza Huidu ca nu-l suporta pe Badica z_z'
Anyway...
M-am dus la ai mei si le-am spus ca vreau sa fac gogooosi O.O'
Mama se uita ciudat la mine...
Tata a inceput sa rada si mi-a spus sa fac...
Apoi mama a inceput sa zica ca nu ma pricep,ca nu's in stare nici sa nu stiu ce si ca-i murdaresc aragazul =))
M-am dus la magazin sa iau niste chestiuni si m-am apucat de framantat,LOL
A venit mama apoi sa intinda chestiile si sa taie....eu le rasuceam si...
Ma rog,au iesit bune O.O
M-am cam fript dar mrg xD
Acum astept 2 persoane....
God...putrezesc asteptand z_z''
Si astept de ieeeeri >.<
Vreau sa ies si eu din casa.....ca mai mult ma enervez p'aici....

Aseara cand m-am uitat pe Pro cinema,am dat de un film care nu stiu cum se numea....era asa,animat...
Si nu-mi mai venea sa schimb,era stupid dar interesant O.O
Si ca sa vad ca nu m-am uitat degeaba,am vazut ca Hugh Laurie era vocea unui personaj de acolo xD
Lawl,a fost asa de tare.....
I loooove Hugh Laurie @.@'
Saptamana asta am uitat sa ma uit miercuri la Dr. House.....dar ma uit miercurea viitoare =D
Pai,mai am o teza la matematica si la romana am de facut pana joi 12 teze....am facute doar ...hmm...9 xD

Cica saptamana viitoare o sa fie frumos afara,doar joi o sa ploua
Mi-a spus Ionut

Acum ma uit la stiri o.O
Ii Crin Antonescu p'acolo...
Imi plac ochii lui =))

Ma rog....
I feel sad this days >.>
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 8:06 pm

Mood: Angry
Music: Dir en Grey - Vinushka

Mi-e o foame de ma doareeee
Tanananananananananananannaanana ~
Azi a suptttt
-cu biberonul
A inceput sa ma enerveze toata lumea...toti colegii...nu groaznic de rau...asa...oleaca
Cami a inebunit , Vali a inceput sa se smiorcaie (de fapt nu) ca nu are chef de nu stiu ce , iar ceilalti fac fite O_O dar tot Vlad,Laur si Dragos sunt in capul listei mele negre.
Totusi de ce...?gah...imi vine sa-i strang de gat pe toti
Azi n-am putut sa fac sportul.Adica,helau...~stati ca a intrat țuțu =3~
Asa...unde ramasesem?ca am facut o tura prin hi5 =D
Deci...la sport am 9 :|
La mate aman2 orele ca sa nu mai zic in ordine m-am plictisit de moarteeeeeeeee...plus de asta,mi se inchideau ochii.Si face Burdu: ce-ai *nu mai stiu ce alint* , ti-e somn? te uitai asa,de parca m-am impiedicat...si am avut o criza de ras O_O" sau nu stiu cum s-o numesc ... anyway.....i don't care O.O
La desen nu a vrut diriga sa ne slabeasca de pentagoane si hexagoane ....in rasa mea de copil enervant..............>_______<'
Civica - exercitii
Stiti ce?imi place de profu' de istorie O.O' e de treaba.....mi-a pus 10 la istorie.Pentru asta nu mai fac galagie la orele lui 5 luni =)) deci el nu pune 10 o.O poate l-am impresionat cand l-am ajutat cand am fost de servici pe scoala =]
Asaaaa....la chimie...ma simt ciudat...
Profu' se poarta cu mine de parca sunt regina nu stiu care
Si cate i-am facut in trecut . . . .

Maine...o saa ... o.O fie plictisitor z.z'
Si am o stareee...de nimic nu ma mai multumeste...

Asaa...poze n-am..
Am doar nervi XP
God,fierb >_<

Pai....nu mai am nimic de spus
Va blestem pe toti sa aveti nervi ca mine!!
Glumesc =))
Ma duc sa mananc o.O
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
Continut sponsorizat





Dogfish Rising ~ Empty
MesajSubiect: Re: Dogfish Rising ~   Dogfish Rising ~ Icon_minitime

Sus In jos
 
Dogfish Rising ~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
D'espairsRay :: Welcome :: Jurnale-
Mergi direct la: