D'espairsRay
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

D'espairsRay


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Feedback with Rujk

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Rujk
Distorted Child
Rujk


Numarul mesajelor : 142
Data de inscriere : 13/06/2008

Feedback with Rujk Empty
MesajSubiect: Feedback with Rujk   Feedback with Rujk Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 7:36 pm

Well,chiar daca ma apreciati,ma iubiti,ma urati,va displac,va rog spuneti cu sinceritate.Urasc minciunile.
Sus In jos
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Feedback with Rujk Empty
MesajSubiect: Re: Feedback with Rujk   Feedback with Rujk Icon_minitimeSam Mar 28, 2009 7:47 pm

Stiu ca urasti minciunile si iti place sa spui absolut totul in fata =]
Nu lasi niciodata ca cineva sa-ti calce demnitatea o.o
Nee chan...ai fost mereu buna cu mine.Prima data cand te-am vazut am crezut ca n-o sa am niciodata vreun contact cu tine...tu aveai multi prieteni...de ce te-ai fi incurcat cu mine?:)) dar n-a fost asa o.O si ma bucur ca te-am cunoscut xD
Mai tii minte cand mi-ai facut faza cu Zero?:)) lol...la ultima noastra cearta nu intelesesei ca nu's un simplu pokemon...pentru ca nu sunt :)) daca i-ai spune ca Yumehito are nevasta lu' una din lista mea ar zice in secunda 2 ca nu-i mai place =) dar acum stii ca nu's asa xD
Venid vorba de forumuri,esti activa...nu postezi exagerat de mult (ca mine uneori cand o iau razna) , dar esti foarte activa,esti inregistrata pe o groazaa de forumuri si iti place sa ajuti...
Cam atat...o_o' mi-au fugit ideile >_>
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
 
Feedback with Rujk
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Interviu cu Rujk.
» Feedback with Saru
» Feedback with Shin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
D'espairsRay :: Welcome :: Feedback-
Mergi direct la: