D'espairsRay
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

D'espairsRay


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Nana

In jos 
AutorMesaj
Saruki ~
Admin
Saruki ~


Numarul mesajelor : 374
Varsta : 29
Localizare : Coll: Set
Data de inscriere : 13/06/2008

Nana Empty
MesajSubiect: Nana   Nana Icon_minitimeMar Iun 30, 2009 3:46 pm

Imi place anime-ul asta foarte mult.Dar inca nu l-am vazut pe tot...xD
Well, o sa incep cu coloana sonora. Deci ador opening-ul O.O' si e chiar geniala faza cu Anna inspi Nana si Olivia inspi Reira o-o '' se potrivesc XDD. Dar imi place mai mult cum canta Anna Tsuchiya ^ ^
Ok, n-am fost niciodata convinsa ca o sa tina relatia lui Hachi cu Shouji.Tipul ala e prea idiot! A inceput sa ma enerveze la culme u.u' .Dar cica dupa ce o inseala se impaca (nu trebuia sa fac postul asta fara sa vad toate episoadele >>) .Si simt ca nici Ren nu e asa de fidel. Ce cauta in photoshoot-ul ala de la Trapnest mana Reirei pe pieptul lui?O_O" Eu m-as fi crizat XDD
Anyway.Imi place cum sunt organizate episoadele.Imi place cum incepe.Daca ar fi inceput totul de la episodul 2 ar fi fost boring o.o'
Sachiko aia ma dispera. E spargatoare de relatii u.u' lol xD am ceva cu personajele si persoanele care-si baga nasul unde nu le fierbe oala o.o' nu e enervant? Y.Y
Imi plac foarte mult personajele lui Ai Yazawa. Ma fascineaza picioarele gigantice si ador degetele de la maini...asa de lungi si subtiri....sunt perfecte XDDDDD
Imi place mult de Nobu o.o' e asa de kawaaaaaaa XDDDDD
Ma gandeam ieri....ce oropsiti sa fi fost cei care au vazut pentru prima data Nana la televizor xD ma refer la chestiile de la sfarsit cand apare o alta Nana o.O'.N-as putea sa astept mereu sa-l vad la TV in fiecare weekend O . O
Cel mai mult ma atrage la povestea acestui anime independenta. Pe mine nu m-ar lasa parintii sa fac niciodata asa ceva xD nici macar sa merg singura cu trenul *lol*
Imi place de asemenea foarte mult cu rade Nana XDDDDDD in momentele alea ascultam de o groaza de ori XDD
Nu cred c-as putea sa aleg intre Nana O. si Nana K. XD. Amanadoua au ceva special...
Perfect XD XD XD
Sus In jos
http://frail-limb-nursery.blogspot.com
 
Nana
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
D'espairsRay :: Anime & J-music :: Anime and Manga-
Mergi direct la: